Her Türlü Sıkıntı için Yasin Suresi Okuma Terkibi

Her Türlü Sıkıntı için Yasin Suresi Okuma Terkibi

Bütün dertlerin dermanı, hastaların ilacı muhtaçların sığınağı, Kur’an-ı Kerim’in kalbi, sıkıntıların çaresi, hastaların şifası, gözlerimizin nuru,

Yasin Sure-i Şerifesi’nin çok ama çok nadir bilinen, ve en tesirli, en çabuk kabul olunan, bütün dertler için bütün sıkıntılar için her şey için okunan terkibtir.

Bedenini ve Elbiseni Tam bir Temizlik ile temizle, sonra sabah namazını kıl, namazdan sonra Hiç konusmadan Yasin suresini okumaya başla Yasin suresi bitince Mülk suresi okunacaktır,

Okuma Şekli:

Önce 1 Fatiha 3 İhlas suresi okunur sonra şu şekilde hediye edilir (Allahım okumuş olduğum Fatiha dan ve ihlas suresinden hasıl olan sevabı basta rasulullah efendimizin sonra bütün evliya ı kiramın ruhlarına hediye ettim) diye söylenir.

Degerli kardeşlerim hem yasin suresinde hemde Mülk suresinde 4 Rahman 4 Allah Kelimesi vardır. Yasin suresi okunurken Her rahman kelimesinde Sol elin serçe parmağindan başlanılır kapatmaya her rahmanda 1 tanesi kapatılır.

Allah isminde ise sağ elin serçe parmağından bir tane yumulur .
Bitince Parmaklar acılmadan Mülk suresi okunmaya baslanılır, Orda geçen Rahman’a gelince yasin suresinde kapatılan ilk parmak açılır ve böyle devam edilir.

Allah isminde de Sol tarafta kapatılan parmaklar sırası ile açılır. Bitince 2 rekat Allah rızası için namaz kılınır. Sonra efendimize 100 defa salavat okunur. Bu şekilde, bir gün veya üç gün veya yedi gün okunur.Bu şekil o kadar müessirdir ki o kadar tesirlidir ki Tarifi imkansızdır. Her şey için okunur.

Tesirlidualar