Büyü Yapılan Kişiden Büyüyü Kaldırmak için Dualar

Büyü Yapılan Kişiden Büyüyü Kaldırmak için Dualar

Peygamber efendimiz (sav ) Büyü yapılması haramdır buyurmuşlardır. Büyü yapıldığını anladığınızda yapmanız gereken evinizin içinde veya büyü yapıldığını anladığının mekanda Kuran-ı Kerim okumak ve şu duaları okumaktır.

Salavatı şerifleri 3 er kere okumalı, bu salavatı şeriflerden sonra:

7 kere  Fatiha Süresi, 7 kere Kulya eyyühe’l –kafirun, 7 kere Ayetel kürsi, 7 kere İhlas süresi, 7 kere Felak süresi, 7 kere Nas süresi duaları okunmalıdır. Bu sureler okunduktan sonra tekrar

Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed. kema salleyte ala ibrahime ve ala ali ibrahime  inneke hamidün mecid.”

Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.Kema Barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime.İnneke hamidün mecid.” Salavatı şerifleri 33 er defa okunmalıdır.

Büyüden kurtulmak ve büyü yapılan kişi üzerinden büyüyü kaldırmak için şu yollar izlenebilir.

Bakara suresinin ilk dört ayeti ile Ayte-el kursi duaları hasta üzerine okunmalıdır. Bakara suresinin son 3 ayeti hastanın üzerine okunduktan sonra “La ilahe illallahü vahdehü la şerike leh lehülmülkü ve lehülhamdü ve hüve ala külli şeyin kadir” okunmalıdır. Bunların yanında gün içinde büyü yapılmış olan kişi 500 defa “La havle vela kuvvete illa billah-il-aliyyilazim” okumalı ve bolca ayetel kursi  okumalıdır. Bu duaların arasında sık sık salavat getirilmeli ve dualar bitince tekrar tekrar okumaya devam edilmelidir.