Eşin Evine Bağlanması için Dua

Eşin Evine Bağlanması için Dua

Eşin Evine Bağlanması için Dua
Eşin Evine Bağlanması için Dua

Eşinden ve eşinin başkaları ile ilişkisinden rahatsız olan kimse aşağıdaki formülleri 21 gün uygularsa . Allah’ın izni ile eşini geri kazanacakdır. Bu işe başlarken önce Allah Rızası için abdest alıp, sonrada niyet edilmelidir. Ancak allah rızası için namaz da kılınırsa yapılan işlemin daha kısa sürede ve daha çabuk etkisi görülür.

Yapılacak işlemlere başlaman önce, şöyle dua edilmeli.“Allahümme elki muhabbeti(filan bin veya binti falan veya fülane ) ve ağlik kalbi aleyha acilen ve sür’aten”Duanın türkçesi de yapılabilir. Anne adıyla birlikde arası yapılacak kimselerin isimleri zikredilir.

Türkçesi şöyledir.“Allah’ım acilen ve süratle (Mesela: Ayşe kızı Fatma ile Emine oğlu Ali’nin filane kızı falane ile falane oğlu filanı) sevdir ve kalplerini bağla” Bir yiyeceğe yada suyua yada tatlı bir şeye41 defa”Tebbet” suresi okuyup üflenir ve eşini kendisine bağlamak niyetiyle okunursa. İnşallah faydası olur. Bir miktar suya yada tatlı bir şeye 51 yasin okuma:Bir kimse sevdiği birinin veya eşinin muhabbeti için 51 defa Yasin suresinin son sayfasındaki  “Ve darabe lena ve nesiye halkah.kale men yuhyi’l -izame ve hiye ramim.”ayetini okuyup dua ederse, Allah’ın izini ile o kimsenin muhabbeti artar. Sabrı kararı kalmaz ve evine döner. Eşine ve çocuklarına bağlanır. Sevgiyi artırmak için: yedi tane kesme şekere “Yasin” suresinin son iki ayeti olan “İnnema emruhu iza erade şey’en en yekule lehu kün fe’yekün.Fe-subhanellezi bi tedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun”ayetini okuyup istediği kimseye yedirirse muhabbeti artabilir.