Evimizdeki ve Üzerimizdeki Sıkıntının Defi için Dua Terkibi

Önce evimizdeki kötü enerjiyi veya istenmeyen varlıkları temizlemeye ada çayı, üzerlik tohumu gibi bitkileri yakarak dumanı ile evi tütsülüyoruz..

Tütsülerken bol bol Ayetel kürsüyü , Felak ve nas surelerini okuyor Rabbimizden evdeki ağırlığı ve istenmeyen bize zerre kadarda zararı dokunan ne varsa görünen görünmeyen, bilip bilmediğimiz her ne varsa uzaklaştırmasını istiyoruz.. Eşyalarımızı 1cm dahi olsa kıpırdatıp yerini değiştiriyoruz.. Dibi köşeyi normal sirkeli su ile toz alır gibi siliyoruz..

Daha sonra bir sürahi içme suyu alıyoruz güzel bir namaz abdesti aldıktan sonra bu suya 1 Yasin, 11 Fatiha, 11 ihlas, 11 salavat, 7 Ayetel kürsü, 7 Kafirun, 7 Felak 7 Nas.. okuyup suyu 3 farklı kaba ayırıyoruz..

Bu kaplardan birine bir miktar sirke karıştırarak bu su ile önce siz imkan varsa suyu normal su ile çoğaltarak diğer ev halkınında gusletmesini sağlıyorsunuz.. Normal gusül abdesti aldıktan sonra en son bu suyu üzerimize yavaş yavaş dökerken duamızı ediyoruz.. Kendi samimi cümlelerinizle edin duanızı örnek olsun diye yazıyorum.

Yarabbi ayetlerini okuyup üflediğim bu mübarek suyun bedenimde ruhumda içimde ve dışımda bana zarar veren bana sıkıntı veren göz nazar büyü cin her ne var ise yarabbi bilip bilmediğim görüp görmediğim her ne var ise üzerimden bedenimden ve ruhumdan temizle..Beni selamete çıkar huzur afiyet ver… Senden diliyorum yarabbi yardım isteyebileceğim şüphesiz en güvenilir ve Rahman olan Rahim olan Şafi isminle bana şifa verebilecek olan bir tek sensin…

Diyerek guslümüzü bitiriyoruz..

Yapabiliyorsanız en son bu suyu dökerken büyükce bir leğene dökülmesini bu suyun daha sonra ayak değmeyen bir toprağa çiçeklerin dibine dökülmesi daha doğru olur..

ikinci ayırdığımız suyu evdeki içme suyuna karıştırıyoruz evdeki herkes bu sudan içsin, yemeklere karıştırın, çay kahve vs. ne varsa az çok bu sudan ilave edin herkes içsin..

Üçüncü ayırdığımız suyuda sprey kutusuna doldurarak ve içine bir miktar gül suyu veya alkolsüz esans vs. karıştırarak arada bir evin kenar köşesine duvarlarına yatağınıza giriş kapısına heryere püskürtüyoruz.

Tüm bunları uyguladıktan sonra aşağıdaki tertiplere geçebiliriz…

BİRİNCİ YOL : Günahlarımız ve hatalarımızdan dolayı sıkıntı içerisindeysek..

11 Fatiha suresi

11 İhlas Suresi

11 Salavat-ı Şerife

100 Estağfirullah el -azim ve etübü ileyh

100 La ilahe illallah 100.de Muhammedür Rasülullah.

Bunları okumanız yeterli olacaktır.

İKİNCİ YOL : Büyü, habis ruhların musallat olması, gibi şeylerden kaynaklanıyorsa..

3 Salavat-ı Şerife

7 Fatiha Suresi

7 Ayetel Kürsi

7 Kafirun Suresi

7 İhlas Suresi

7 Felak Suresi

7 Nas Suresi

Okuyup hasta kendiyse kendi üzerine başka biri ise hastanın üzerine üflemelidir. Bunları tekrar okuyup hastanın odasına yatağına evin her yerine üflemelidir..

Bir miktar tuz al ve bunun üzerine Bismillahirrahmanirrahıym ile beraber otuz dört defa ” Vedduha ” suresini ve sonra on yedi defa Ayetel kürsi ve yedi defada İhlas suresini oku ve sonra bu tuzu sihir yapılmış olma ihtimaline karşı evdeki yemeklere bu tuzu kullan. Yedire biliyorsan kendiniz dahil küçük bir fiskede olsa evdeki herkese yedir.. . Her ne türlü sihir olursa olsun biiznillahi teala bozulur..

ÜÇÜNCÜ YOL : Aslında üçüncü yol birinci yoldur. Çünkü Ruhi sıkıntılar organik veya benzeri bir hastalık neticesinde ortaya çıkmış olabilir. Bu durumda hiç vakit kaybetmeden ruh hekimlerine başvurulmalıdır.

tesirlidualar

alıntıdır