Kuvvetli ve Cesaretli Olmak için Dua

Bu dua tertibini okuyan kimse kuvvetli ve cesaretli olur, kendi veya her hangi bir yakını hakkında aleyhinde olan bir şeyi lehine çevirmesine vesile olur. İnşallah şifa olacaktır.

Öncelikle niyet ediyor ve 178 defa Ayetel Kürsi okuduktan sonra aşağıdaki duayi 11 defa okuyoruz . Bu terkibe 11 gün devam edilmelidir. Yatsı namazından sonra yapılması makbul olanıdır.

“Bismillahirrahmanirrahim. Allahümme âminun min kulli şey’in ve külli şey’in hâifun minke,febiemnike,min külli şey’in ve havfi külli şey’in minke,âminni mimma ehâfu ve ahzeru,inneke alâ külli şey’in kadir,ya Settârusturni,ya Settarusturni,ya Settarusturni bi setrikellezi setterte bihi âla zâlike, felâ aynun terâke, ve lâ yedun tesılu ileyke ,ve sallallâhu alâ Seyyidinâ Muhammedin ve âlihi ve sahbihi ve selleme,birahmetike yâ Erhamrrâhimin.”

Meali ; Bismillahirrahmanirrahim. Yâ Rabbi! Sen her şeyden emin ve salimsin. Her şey Senden korkmak halindedir. Her şeyden salim ve emin olmaklığın vesilesiyle ve her şeyin Senden korkması vesilesiyle beni korktuğum ve korunduğum her şeyden emin ve salim kıl. Gerçekten Sen her şey üzerine kadirsin. Ey setredici,beni setret. Ey Setredici ben setret. Ey setredici beni setret. Zatın görünmesini onunla engellediğini engelle beni ört. Bundan böyle gözleri seni görmez, eller sana ulaşmaz. Efendimiz muhamed sallallahu aleyhi ve sellem’in, alinin ve eshabının üzerine rahmetler ve eminlikler yağdır. Rahmetinle Ayetel Kürsi güvenimdir. Ya Erhamerrahimin.”