Salatı Tefriciye Duası

Salatı Tefriciye Duası

Salatı Tefriciye Duası

Salat-ı Tefriciye Dua’sının İnsanlık Üzerinde Etkisi Çok Büyüktür.Bu Dua’yı Okumak İsteyenler 4444 Kere Okuması Gereklidir.Ne Bir Fazla Ne Bir Eksik. Nasıl ki Bir anahtar Dişleri Eksik olursa Kapıyı Açmaz Bu Dua’nında Kabul Görmesi İçin 4444 Kere Okumanızı Öneririm.

Salavat-ı Şerifemizi Okumaya Başlamadan Önce İhlaslı Bir Şekilde 21 Defa Estağfirullahel Azıyme ve Etübü İleyh Diye İstiğfar Ederseniz Sizin İçin Daha İyi Olur.

Salavat-ı Şerifeyi Okurken Eüzü Besmele Çekerek Yönünüzü Kıbleye Çevirin.

Okurken Aklınıza Takılan Tüm Olumsuz Şeyleri Bir Kenara Atın Öyle Okuyun.

Yorulduğunuz Zaman Bırakıp Başka Zaman Kaldığınız Yerden Devam Edebilirsiniz.

Kendisi Okuyamayan Kişiler Olursa Kendi Haceti İçin Başkalarına Okutabilir.

Sevgili Peygamber Efendimiz Bu Dua Hakkında Şöyle Buyurmuşlardır :

Altından Kalkamadığınız Tüm Durumlarda Üzerime Çok Çok Salavat-ı Şerife Getirin. Getirilen Salavat-ı Şerifeler Sayesinde Allahü Teala O Kişinin Tüm Sıkıntılarını giderir, Rızkını Bollaştırır ve Kişi Amacına Nail olur.

İmam Kurtubi Hz. Şöyle buyurmuşlardır :

Müminlerden Her Kim Olursa olsun.Çok Olmasını İstediğiniz Birşey İçin veya Başınızdan Eksilmeyen Belalardan Kurtulmak İçin Salavat-ı Tefriciyeyi 4444 Kere Okumalıdır.Şüphesiz Cenab-ı Allah Onu Amacına Ulaştırır.Her Kim Bu Dua’yı günde 41 Defa Okursa O İnsanın Kalbindeki Sıkıntıyı Allah (C.C)’ü Alır, İşlerini Kolaylaştırır.Bağlı İşlerini Yoluna Koyar ve Tüm Dışardan Gelecek Zararlardan Korur, Rızkına Bolluk Verir.

Şeyh Muhammed Tunusi İse Şöyle Buyurmuşlardır :

Kim Salat-ı Tefriciyeyi Günde 21 Kere Okursa Rızkı Semadan Yağmur Misali Yağar.

İmam Deynuri Hz. Şöyle buyurmuşlardır :

Her Kim 5 Vakit Namazından Sonra Salavat-ı Şerifeyi 11 Kere Okursa rızkı Bollaşır Maddi ve Manevi Rahatlar.

SALATI TEFRİCİYE DUASI :

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tukdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve husnül havâtimi, ve yüsteskal ğamâmü bi vechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.

Buyrun Kardeşlerim Okuyun İçinize Güzellik gelsin, Rızkınız Bollaşsın, Maddi ve Manevi Rahatlayın.