Çok Etkili Zenginlik Duası

Çok Etkili Zenginlik Duası

Bu duayı ara vermeden 40 Cuma günü, Cuma namazından sonra 70 kere okuyan kimseler:
-Rızk darlığı çekiyorsa rızk bolluğuna kavuşarak zengin olur.


-Hasta ise şifa bulur.
-Bekar ise evlenir.
-Çocuğu yoksa çocuğu olur.
-İşsiz ise iş sahibi olur.
-Her muradı hasıl olur.

Tüm Dileklerin Kabulü için “40 Cuma günü” Yapılan Dua:

Helal kazanç için ve bol rızık için bu duaya sabah akşam devam etmeli, en az üç veya yedi defa okumalı.

Bu mübarek duayı İmam-ı Azam’ın okuduğu ve ondan kaldığı rivayet edilmektedir. Bilhassa rızkın çoğalması için okunan bu dua en fazla cuma namazından sonra okunmakta ve büyük fazilet görülmektedir. İmam-ı Azam’ın bu duası hürmetine birçok fakir ALLAH’ın izni inayet ve lütfu keremiyle zengin olmuşlardır.

Türkçe Okunuşu:
“Allahümme Ya Ganiyyü, Ya Hamid, Ya mübdiü,Ya Muid, Ya Fa’alün lima türidü, Ya Rahimü, Ya Vedud, Ekfini bihelalike an haramike ve bi taatike an ma’siyetike ve bi-fadlike ammen sivake.”

Türkçe Anlamı:
“Ey Gani, Ey Hamid, Ey icad edici ve ey iade edici, ey merhamet sahibi ve ey muhabbet eden Allah’ım. Helalin ile beni haramdan sakındır, taatın ile mâsiyetinden beni uzaklaştır. Fazlü keremin ile senden gayrısını bana unuttur.”

Ara vermeden 40 Cuma günü, Cum’a namazından sonra 70 kere aşağıdaki duayı okuyan servet sahibi olur, hasta ise şifa bulur, bekarsa evlenir, çocuğu yoksa çocuğu olur. Her murad hasıl olur.

“Allahümme Ya Ganiyyü, Ya Hamid, Ya mübdiü, Ya Muid, Ya Fa’alün lima türidü, Ya Rahimü, Ya Vedud, Ekfini bihelalike an haramike ve bi taatike an ma’siyetike ve bi-fadlike ammen sivake.”