Dilek Tesbihi ( Nihat Hatipoğlu )

Dilek Tesbihi ( Nihat Hatipoğlu )

Dilek tesbihi yapanlar Allahın izni ile dilekleri kabul olur, 99 tesbih duası veya dilek tesbihi 100 ihlas olarak adlandırılan dilek tespihi 

Perşembeyi Cumaya bağlayan gece Allah rızası için 2 rekat  namaz kılınır, hemen ardından 2 rekatta Peygamber Efendimiz (s.a.v.) için kılınır, en son 2 rekat namazda hacetiniz için yani dileğiniz için kılınır. Toplamda 6 rekat namaz kılınmış olur.

Hemen ardından bir tesbih alıp her bir boncuğuna ve sonunda birde imamesine okumak şartı ile 3 ihlas 1 fatiha olmak üzere 100 fatiha 300 ihlas okunur!..

Tesbihe okuma işlemi bittikten sonra dilek dilenir ve o tesbih kıbleye doğru yüksekçe bir yere asılır ve orada kalır, dileğiniz olduktan sonra 41 adet tesbih satın alınır ve bu tesbihler çevrenizdekilere konu komşuya, akrabaya dosta dağıtılır veya camiye bağışlanır!..Tesbihleri dağıttıktan sonra dilek için astığınız tesbihi yerinden alabilirsiniz. Allah dilediğiniz tüm dilekleri kabul eder inşallah, bu tespih hacet için çok tesirli ve etkilidir, denenmiş ve yapanların dilekleri kabul olmuştur.