En Güzel Resimli Cuma Mesajları

En Güzel Resimli Cuma Mesajları
En Güzel Resimli Cuma Mesajları

 

En Güzel Resimli Cuma Mesajları 

Çok güzel resimli Cuma mesajlarını sizler için hazırladım. Birbirinden anlamlı 2017 resimli Cuma mesajlarını sevdiklerinize göndererek bugünün coşkusunu birlikte yaşayabilirsiniz. Müslüman alemi için çok önemli değere sahip olan cuma gününü resimli mesajlarla süsleyebilirsiniz. Resimli Cuma mesajlarını www.gizemlidualar.com’dan Whatsapp veya SMS aracılığı ile yollayabilir sitelerinize sosyal medya sayfalarınıza ekleyebilirsiniz.. İşte tüm resimli cuma mesajları…

 

ALLAH’IM…Sen seni anlatan dilleri…Seni anlatan halleri…Uğrunda gecen günleri…Sevginle dolup taşan aydınlık kalpleri…; ihsan eyle…ilahi iman verdin ; daim eyle…ihsan verdin ; kaim eyle… Bu mesajı okuyan kulunu “Cennetinle, cemalinle müşerref eyle” (Amin)

Ey ALLAH’ım! Sen ümit edeni ümitsizliğe düşürmezsin. Sen Sen’den isteyeni geri çevirmezsin. Ey ismi Deva, Zikri şifa ve itaati zenginlik olan; sermayesi ümit ve silahı dua olan bu kullarına maddi manevi şifa ol. Sana yönelen kalplerimizi boş çevirme. (Amin) hayırlı cumalar…..

Allah’ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin (s.a.v) şefaati üzerimize olsun. Hayırlı Cumalar.

“Sen af yolunu tut, iyiliği emret, cahillerden yüz çevir.”(A’raf,7/199) Cuma Gününüz Bin Mübarek Olsun.

“Şüphesiz (bilsinler) ki O Allah, bizzat rızkı veren kuvvet ve kudret sahibidir. Hiç kuşkusuz o zulmedenlere de, (geçmiş) arkadaşlarının (azaptaki ) payı gibi bir pay vardır. Şimdi gelmesi için acele etmesinler. ” (Zariyat ~58,59) Cuma Gününüz Bin Mübarek Olsun. Dua eder, Dua beklerim. Selamlar.

Allah’ım… Ümidimi kaybettiğimde, senin yazdığın kaderin, hayallerimden daha güzel olduğunu hatırlat… Hayırlı Cumalar…

Duâ Aşktır, Duâ Huzurdur, Duâ Umuttur. Hayırlı Huzurlu Umutlu Aşk Dolu Hayırlı Cumalar Olsun…

Rabbim Ne olur hiçbir annenin yüreğini, evladının acısıyla yakma! Çocukları,kirli dünyamızdan koru, sakla! Sağlık ve Huzurla HAYIRLI CUMALAR.