Rüyada istenileni Görmek için Dua Terkibi

Rüyada istenileni Görmek için Dua Terkibi

Bu iki yöntemden herhangi birini yada hepsini kaidesi ve usûlüne uygun şekilde denerseniz, Cenab-ı Hakk’ın izniyle rüyanızda görmek istediğinizi görürsünüz.

Birinci usûl: Gecede dört bin(4000) kere Rahman Suresi‘nin ilk dört ayetini, yani bunlar “Errahmân. Allemel kurân. Halâkal insân. Allemehül beyân.” okuyup, kimse ile konuşmadan sağ tarafına yatarak uyursa istediğini görür. Bu yöntem gerekirse üç defa tekrarlanmalıdır ve sabredilmelidir.

İkinci usûl: Yatsı namazından sonra iki rekat Allah rızası için namaz kılın. On salavât, üç yüz on üç(313) kere Kâf, Ha, Yâ, Ayn, Sad ve 129 kere de Mülk Suresi’ndeki “Elâ ya’lemü men halak, ve hüvel lâtifül habir” ayetini okuyup sağ tarafında yattıktan sonra kimse ile konuşmadan uykusu gelinceye kadar salâvat okursa yine istediğini Allah’ın izniyle rüyasında görür.

Burada önemle dikkatinizi çekmek istediğim taraflar vardır. Öncelikle her muvaffakiyet yani başarı, sabır ile elde edilir. Sabretmeden hiç birşey olmaz, önce bunu idrak etmemiz gerekir. Ardından sabrederken her işi usûlüne göre yapmak gerekir. Kuralına, kaidesine bağlı kalınmayan işlerde başarı aramak yalnızca boşa kürek çekmek olur. Bu yüzden istihare yöntemlerinde başarılı olmak için,

Kimseyle konuşmamak,
-Gönlünü ve aklını dünya aleminde biraz olsun soyutlamak,
-Yatmadan evvel yediğine, içtiğine dikkat etmek,
-İstihare yönteminin kurallarını eksiksiz yerine getirmek,
-Sağ taraf üzerine yatıp uyumak.

Allah hepimize merhamet kapılarını açsın, İnsallah …

Tesirlidualar